MAPA PROFESSIONAL rozšiřuje sortiment RESICOMFORTu a zavádí nové ochranné rukavice proti proříznutí.

 

ŠIROKÁ NABÍDKA OCHRANY RUKOU

Bohatý sortiment RESICOMFORT nabízí různé úrovně ochrany proti proříznutí od úrovně A po E, které splní vaše potřeby při provádění nejrůznějších úkolů přesné manipulace v suchém prostředí.

Rukavice Ultrane vám poskytnou mechanickou ochranu (úroveň ochrany proti proříznutí A), zatímco rukavice Krytech zajistí ochranu proti proříznutí.

 

VYSOCE ÚČINNÁ VRSTVA

Díky našim odborným znalostem a spolehlivým testům použití jsme navrhli tyto zbrusu nové rukavice s inovativní povrchovou úpravou, která poskytuje prodyšnost bez kompromisů v oblasti ochrany.

 

 

Pěnová nitrilová potahová vrstva umožňuje dobrou kontrolu pocení díky otevřené buněčné struktuře,

která zajistí vynikající cirkulaci vzduchu, a písčité nitrilové povrchové úpravě, jež posiluje odolnost potahu při zachování buněčné struktury a celkové prodyšnosti rukavic.

TRVANLIVOST

Kombinovaná pěnová nitrilová vrstva s pískově strukturovanou povrchovou úpravou zaručuje odolnost a robustnost.

Řadu ResiComfort lze jednorázově prát na 40°, aniž by došlo ke změně výkonnosti, což umožňuje prodloužit životnost rukavic, snížit odpad a snížit náklady na používání.

 

OPTIMÁLNÍ POHODLÍ

MAPA PROFESSIONAL soustřeďuje své úsilí na výrobu pohodlných rukavic pro dobré pracovní podmínky.

Díky technikám ovinutí a pletení se značně zvyšuje komfort uživatelů.

Drsná vlákna příze jsou ovinuta pohodlnou přízí a proces pletení, kde je nejměkčí příze orientována směrem k pokožce, poskytuje uvnitř rukavice měkký komfort.

 

S ultratenkým měřítkem 15 mají rukavice ResiComfort vysokou úroveň pružnosti a flexibility a poskytují efekt druhé kůže.  Nízká hmotnost rukavic zabrání únavě rukou.

SKIN PROTECTION GUARANTEED

All the ResiComfort gloves are dermatologically approved and free from harmful substances to reduces allergies.

Also DMF and silicone free, and all are Oeko-Tex certified.

ZÁRUKA OCHRANY KŮŽE

Všechny rukavice ResiComfort jsou dermatologicky schválené a neobsahují škodlivé látky způsobující alergie.

Bez obsahu DMF a silikonu a všechny jsou certifikovány Oeko-Tex.

 

VHODNÉ PRO OVLÁDÁNÍ DOTYKOVÉ OBRAZOVKY*

Řada ResiComfort je kompatibilní s dotykovými obrazovkami jakéhokoliv typu chytrých telefonů, tabletů a průmyslových obrazovek. Tato vynikající hmatová citlivost pomáhá pracovníkům zůstat produktivní a zároveň být chráněni, protože nepotřebují svlékat rukavice. Schopnost ovládání dotykové obrazovky zůstává zachována i po vyprání.

* S výjimkou Ultrane 541 a 527

 

Rukavice ResiComfort jsou ideální pro průmyslová odvětví, jako jsou logistika, výroba domácích spotřebičů, automobilový průmysl, letectví, lisování kovů, stavebnictví, manipulace se sklem a další.

Další novinky