Pracovníci pracující v prostředí těžkého průmyslu jsou vystaveni různým nebezpečím. V některých situacích při manipulaci s velkými a ostrými plechy, ať už olejovými nebo suchými, lisovanými nebo neořezanými kovovými částmi, skleněnými a plastovými plechy nebo výrobky, mohou být ruce a předloktí vystaveny vysokému riziku pořezání a proražení.

Spolehlivá ochrana, vysoká úroveň přilnavosti a optimální obratnost jsou zásadní pro zajištění bezpečné produktivní práce.

Aby bylo možné tyto potřeby uspokojit, vyvinula společnost MAPA PROFESSIONAL rukavice KryTech 837, vysoce odolné rukavice úrovně E proti proříznutí s registrovaným designem a jedinečnými bezpečnostními prvky. Díky kombinaci vysoké ochrany, pohodlí a odolnosti lze KryTech 837 používat na různých pracovních stanicích jako univerzální řešení.

Pracovníci jsou dobře chráněni a zůstávají produktivní při jejich používání od lisování přes karosářské dílny v automobilovém průmyslu, až po plastový a sklářský průmysl.

 

VYSOKÁ OCHRANA

KryTech 837 poskytuje ochranu ISO CUT úrovně E před pořezáním ruky, včetně oblasti zápěstí, pro maximální ochranu. Díky kožené dlani chrání před propíchnutím.

 

OPTIMALIZOVANÝ KOMFORT

Naše bezešvá podšívka je navržena s pokročilou technologií pletení poskytující hedvábně hladký a pohodlný vnitřní povrch a pěnový nitrilový povlak, který poskytuje prodyšný povlak pro lepší komfort toho, kdo je používá. Naše nové rukavice nabízejí optimalizované pohodlí, flexibilitu a také dobrou obratnost.

 

PRODLOUŽENÁ ŽIVOTNOST

Rukavice Krytech 837 jsou vyztuženy kůží a velmi pevnými polyesterovými švy, proto poskytují vynikající odolnost.

Kromě toho jsme mezi povlak a kůži přidali výztuhu palce v rozchodu potaženou nitrilem. Tato vyztužená oblast poskytuje zvýšenou bezpečnost před pořezáním a chrání před poškozením a zajišťuje dlouhou životnost. Nabízí ochranu proti oděru EN 388 úrovně 4 pro prodloužení životnosti rukavic.

 

DALŠÍ VÝHODY

KryTech 837 neobsahuje DMF, ani silikon.

Palec a ukazováček jsou přizpůsobeny pro použití dotykového displeje.

Pro prodloužení životnosti, snížení nákladů a plýtvání lze prát až 5krát bez jakýchkoliv změn funkčnosti.

 

KryTech 837 je vhodný pro průmyslová odvětví, jako jsou automobilový průmysl, metalurgie, strojírenství, sklo a plasty.

Krytech 837

Stáhnout

Další novinky