Bezpečnost, pohodlí a zvýšená odolnost

V průmyslovém prostředí, při provádění úkolů ruční manipulace, je u ochranných rukavic v dnešní době vyžadováno mnoho klíčových vlastností, jako je pohodlí, obratnost, prodyšnost a pocit lehkosti.

V zásadě je nošení rukavic, které mohou být nepohodlné, těžké, propocené, nebo třeba svědivé, obtížné a někteří pracovníci je možná raději nenosí.

Vyvinuli jsme proto tyto černé rukavice KryTech 609 & KryTech 809 pro univerzální práce vyžadující odolnost proti lehkému proříznutí úrovně B.

 

POHODLÍ

Rukavice se snadno nasazují a díky vložce vyrobené z vícevlákna HDPE poskytují na pokožce svěží pocit.

Pokročilá technologie pletení úpletu umožňuje, aby v kontaktu s pokožkou byly měkčí příze, což zajišťuje pohodlí při nošeníflexibilitu.

ODOLNOST

Usilujeme o snižování odpadu i o úsporu nákladů pro kupující, proto jsou naše rukavice odolné.

  • Lze je vyprat až pětkrát při teplotě 40 °C, což prodlužuje jejich životnost.
  • Odolný polyuretanový povlak na dlani poskytuje dobrou životnost
  • Díky tmavé barvě nejsou skvrny na rukavicích tolik patrné, což podporuje jejich delší používání ve znečištěném prostředí.

 

 

Model rukavic KryTech 809 je ještě odolnější díky zesílenému nitrilovému prostoru mezi palcem a ukazovákem, který chrání rukavici před jakýmkoli předčasným poškozením v této velmi exponované oblasti.

DALŠÍ VLASTNOSTI

Rukavice neobsahují silikon, aby se zabránilo vzniku stop a defektů na plechu a skle před lakováním.

Jsou k dispozici od malých velikostí (5) až po velké velikosti (11).

Optimalizované individuální balení s cílem omezit plastový odpad

 

KryTech 609 a KryTech 809 jsou ideální rukavice pro širokou škálu průmyslových odvětví a aplikací  v suchém a znečištěném prostředí, bez kompromisů, pokud jde o pružnost a odolnost.

Kontakt

Pokud byste nám chtěli položit obchodní otázku týkající se našich výrobků nebo chcete-li získat více technických informací o našich rukavicích a jejich použití, vyplňte prosím jeden z níže uvedených formulářů.

Další novinky