Novinka v sortimentu na jedno použití : Solo Black 935

Jednorázové rukavice jsou široce používány v celém profesionálním světě jako ochranné opatření, protože jsou nezbytné pro optimální hygienu. I když neposkytují odolnost proti proříznutí, tepelné odolnosti nebo propíchnutí, jsou důležité pro pracovníky, kteří potřebují rychlou a snadnou vrstvu ochrany.

 

MAPA PROFESSIONAL představuje nejnovější model z této řady: SOLO BLACK 935, černé jednorázové rukavice, které chrání ruce před potenciálně nebezpečnými nebo neočekávanými látkami (potraviny, nečistoty, skvrny), s nimiž se pracovníci mohou setkat.

 

Rukavice jsou vyrobeny z nitrilu a vinylu a umožňují optimální ochranu ruky. Jsou tenké a pružné a poskytují dobrou citlivost na konečcích prstů. Nabízejí také optimální pohodlí, obratnost a korálková manžeta umožňuje snadné oblékání.

Černá barva pomáhá identifikovat potenciálně nebezpečnou látku a omezuje viditelnost skvrn. Díky tomu je také snadné rozlišit ruku od předmětu.

Tyto rukavice bez latexu se doporučují pro osoby s alergií na latex a snižují výskyt alergických reakcí.

Jsou také bez pudru a jsou oboustranně použitelné.

K dispozici jsou velikosti od 6 do 9.

V neposlední řadě jsou rukavice SOLO BLACK 935 v souladu s evropským nařízením 1935/2004/ES a nařízením Komise č. 10/2011/EU o plastových materiálech a jsou vhodné pro všechny druhy manipulace s potravinami s výjimkou tučných potravin.

Prohlédněte si tabulku kompatibility potravin zde

Tyto víceúčelové rukavice jsou ideální pro širokou škálu úkolů a profesí, jako je potravinářský průmysl a služby, automobilový průmysl, doprava, kosmetika, kutilství, úklid, stavebnictví a mnoho dalších!

Společnost MAPA PROFESSIONAL vás provede správným odstraňováním jednorázových rukavic.

Mějte na paměti následující pravidlo: rukavice na rukavici, kůže na kůži, abychom se neznečistili znečištěnými rukavicemi:

Sevřete rukavici v oblasti zápěstí a odlepte ji od ruky, aniž byste se dotkli kůže.

Pomalu ji převraťte naruby.

Držte ji v ruce v rukavici.

Prsty bez rukavic zasuňte pod manžetu druhé rukavice a dbejte na to, abyste se nedotýkali vnější strany.

Odloupněte ji a sundejte ji.

Po sundání rukavic vyhoďte obě rukavice do vhodné nádoby na odpad. Ruce si řádně umyjte nebo vydezinfikujte.

Pokud nevíte, jak jednorázové rukavice správně používat, můžete se neúmyslně vystavit riziku.  Takto byste měli být v bezpečí a chráněni před jakoukoli křížovou kontaminací.

Jednorázové rukavice nepoužívejte opakovaně, jsou určeny pouze na jedno použití.

 

Další novinky