Společnost MAPA vznikla v roce 1948 a v roce 1978 začala prostřednictvím svého průmyslového oddělení prodávat profesionálním zákazníkům ochranné pomůcky pro ruce.

Po akvizici společností Pionneer US a Telford v roce 1988 nebylo jiné možnosti než založit subjekt MAPA Professionnel. Evropská směrnice z roku 1989 představovala ideální příležitost sestavit profesionální portfolio MAPA.

Společnost MAPA Professional je vaším partnerem pro inovace už 40 let a přináší vám marketingovou a prodejní excelenci v oblasti výzkumu a vývoje za účelem podstatného zvýšení ochrany vašich pracovníků.

Byli jsme se podívat u stovek zákazníků, abychom co nejvíc porozuměli vašim potřebám.

Vyvinuli jsme 10 interních testovacích metod, které zohledňují pracovní podmínky uživatelů za účelem vyhodnocení vlastností rukavic.

Letos se z uvedené evropské směrnice stalo evropské nařízení a stejně jako se vyvíjejí vaše potřeby, tak se vyvíjí i společnost MAPA Professional.

Naše značka MAPA Professionnel se stává MAPA profesionálem díky:

  • Portfoliu, které pokrývá největší rizika
  •  Zkušenostem v oblasti výzkumu a vývoje získaným prostřednictvím specializované aplikační laboratoře

Kontakt

Pokud byste nám chtěli položit obchodní otázku týkající se našich výrobků nebo chcete-li získat více technických informací o našich rukavicích a jejich použití, vyplňte prosím jeden z níže uvedených formulářů.

Další novinky