PVC

PVC, neboli polyvinylchlorid, poskytuje dobrou odolnost proti řadě kyselin a zásad, a je spojován s dobou mechanickou odolností, když jsou rukavice potažené látkou. PVC neobsahuje alergeny, jako jsou proteiny nebo akcelerátory a je tak dobře snášeno uživateli.

PVC je materiál s dobrým stárnutím, na který nemá vliv dlouhé vystavení světlu, ozónu, ultrafialovému záření atd. Rukavice z PVC proto mohou být dlouhou dobu uloženy, aniž by se změnily jejich vlastnosti.

Rukavice z PVC se nedoporučují pro situace, kde mohou přijít do styku z chemickými rozpouštědly (ketony, alkany atd.). Kontakt s těmito produkty vede k extrakci zvláčňovadel a následkem toho rukavice tvrdne.

Rukavice z PVC se nesmějí používat k manipulaci horkých předmětů (>80 °C), jinak se mohou změnit jejich fyzikální vlastnosti.


zpáteční

Kontakt

Pokud byste nám chtěli položit obchodní otázku týkající se našich výrobků nebo chcete-li získat více technických informací o našich rukavicích a jejich použití, vyplňte prosím jeden z níže uvedených formulářů.