Ochrana rukou proti pořezání

Mapa Professionnel vyvinul unikátní řady ochranných rukavic proti pořezání, které jsou rozdělené do dvou hlavních tříd, podle přesné práce a těžké manipulace, ale také podle oborů, ve kterých je lze použít. Každý náš model byl vyroben tak, aby dokonale splňoval podmínky pro bezpečnost. Riziko řezného poranění není vhodné riskovat. Jednotlivé modely se liší strukturou. Proříznutí brání speciální vlákna i zesílená vrstva rukavic, která má vytvrzený povrch díky pryži, kůži, ale i dalším vrstvám.

Řada KRY pro přesnou práci

Ať už se jedná o řezání masa v potravinářském průmyslu nebo přesné řezání dřeva pilou, zapotřebí je vysoká citlivost v rukou a zároveň ochrana. Rukavice, i přes svou slabou vrstvu, zajistí účinnou ochranu a v případě nehody budou poškozeny namísto kůže.

Řada KRO pro těžkou manipulaci

Těžké kovové plechy, ale i okenní tabule, dokáží snadno pořezat, proto je u nás dostupná třída rukavic, která je vhodná právě pro tyto účely. Citlivost těchto rukavic je velká, ale na prvním místě je zejména odolnost, proto se dbalo více na ergonomický tvar a na pohodlí i při manipulaci s ostrými a těžkými předměty.

Vyberte si manipulační ochranné rukavice odpovídající Vašim požadavkům:

Při přesné práci potřebujete rukavice, které fungují jako druhá kůže, chrání vás před pořezáním, ale zároveň zachovávají vynikající obratnost.
Při těžké práci musí rukavice chránit před pořezáním a údery, ale rovněž musí být odolné a s dlouhou životností.

Upozornění:

Používání rukavic s ochranou proti řezu nezaručuje úplnou ochranu (například při používání ostrého objektu poháněného motorem). Kromě toho výsledky testů EN 388 a ISO 13997 poskytují pouze indikativní průměrný výsledek a k určení nejvhodnějšího typu ochrany pro pracoviště může být vhodné uskutečnit studii přímo na pracovišti. Další informace vám ochotně poskytne naše oddělení technických služeb.