Ochrana rukou při manipulaci

Jakákoliv manuální práce, zahrnující manipulaci, je zátěží pro pokožku rukou a zároveň i nenápadným rizikem, které se snadno promění ve zranění. Ochranné rukavice Mapa Professionnel jsou univerzálním ochranným prostředkem, ve kterém najde ruka pohodlí i bezpečí zároveň. Každý obor si vyžaduje jinou citlivost prstů, a zatímco někdo ovládá citlivou techniku, někdo jiný přenáší betonové kvádry. Proto jsou naše rukavice rozděleny do dvou hlavních tříd právě podle jemnosti práce.

Rukavice pro přesné práce

Třída rukavic, která má za cíl poskytnout ochranu proti mechanickému poranění a nijak výrazně u toho nesnížit citlivost, zejména v konečcích prstů. I přes svoji slabou vrstvu jsou velmi odolné a při dlouhodobé práci jejich přítomnost téměř nezaznamenáte.

Rukavice pro těžké manipulační práce

Při manipulování s těžkými břemeny jsou rizika často větší, a proto je zapotřebí nosit rukavice, které v případě nehody dokáží poskytnout účinnou ochranu. Jejich silnější struktura nebrání pohybu ruky a jejich provedení je dokonale ergonomické. Citlivost není tak výrazná, jako u rukavic o přesné práce, zato ochrana proti mechanickému poškození je výrazně vyšší.

Vyberte si manipulační ochranné rukavice odpovídající Vašim požadavkům:

Rukavice pro přesnou práci jsou vhodné pro všechny případy, které vyžadují ochranu vůči mechanickým rizikům bez ztráty obratnosti.
Rukavice pro těžkou práci vyhovují požadavku na dlouhodobou ochranu spolu s vysokým mírou mechanické odolnosti.